Jag anmäler mig till följande kurs(er):
1. Pyttedans | 6 10:00 - 10:30 | Tara Roy Derblom | | Född -21
1. Pyttedans | 7 9:30 - 10:00 | Rebecca Roy | | Född -21
1. Sommarläger 7-9 år | 1 9:00 - 16:00 | Många Olika | -9:e augusti | 5:e augusti-
1. Sommarläger 7-9 år | 6 9:00 - 16:00 | Många Olika | -19:e juni | 15:e juni-
2. Danslek | 6 11:20 - 11:50 | Tara Roy Derblom | | Född -20
2. Danslek | 7 10:05 - 10:35 | Ida Bjerngren | | Född -20
2. Danslek | 7 10:10 - 10:40 | TBA . | | Född -20
2. Danslek | 7 10:45 - 11:15 | TBA . | | Född -20
2. Sommarläger 10-12 år | 1 9:00 - 16:00 | Många Olika | 9:e augusti | 5:e augusti-
2. Sommarläger 10-12 år | 6 9:00 - 16:00 | Många Olika | -19:e juni | 15:e juni-
3. Barndans | 7 14:35 - 15:15 | Max Edsbrand | | Född -19
3. Barndans | 7 11:25 - 12:05 | Ida Bjerngren | | Född -19
3. Barndans | 4 16:15 - 16:55 | TBA . | | Född -19
3. Barndans | 6 10:35 - 11:15 | Tara Roy Derblom | | Född -19
3. Barndans | 7 10:40 - 11:20 | Ida Bjerngren | | Född -19
3. Summer camp 13-15 år | 6 10:00 - 16:00 | Många Olika | -19:a juni | 15:e juni-
4. Dance camp 16-20 år | 6 17:00 - 20:30 | Många Olika | 15.6.-19.6 | 16-20 år
4. Dansmix | 4 16:15 - 17:00 | Alma Edbom | Forts | Född -17
4. Dansmix | 7 10:30 - 11:15 | Max Edsbrand | Forts | Född -17
4. Dansmix | 6 12:15 - 13:00 | TBA . | Nyb/Forts | Född -17/-18
4. Dansmix | 6 10:20 - 11:05 | TBA . | Nyb/Forts | Född -18
4. Dansmix | 7 11:20 - 12:05 | Max Edsbrand | Forts | Född -17
4. Dansmix | 7 9:40 - 10:25 | Max Edsbrand | Nyb/Forts | Född -18
4. Dansmix | 1 17:00 - 17:45 | Anna-Karin Dahlgren | Nyb | Född -17/-18
4. Dansmix | 7 11:25 - 12:10 | Anna-Karin Dahlgren | Forts | Född - 18
4. Dansmix | 6 09:30 - 10:15 | TBA . | Forts | Född -16/-17
5. Balett | 5 16:30 - 17:10 | Philippa Elmenhold | Forts | Född -16/-17
5. Balett | 3 18:10 - 19:05 | Alma Edbom | Forts 1 | Från 16 år
5. Balett | 2 16:10 - 16:55 | Alma Edbom | Forts 1 | Född -13/-14/-15
5. Balett | 4 17.05 - 17.45 | Alma Edbom | Nyb/Forts | Född -16/-17/-18
5. Halloweenläger 8-9 år | 1 9:00 - 16:00 | Många Olika | | Född -14/-15
6. Halloweenläger 10-12 år | 1 9:00 - 16:00 | Många Olika | | Född -11/-12/-13
Balett | 3 18:10 - 19:05 | Alma Edbom | Forts 1 | Vuxen
Contemporary | 3 20:05 - 21:15 | Karin Hellkvist | Forts 1 | Vuxna
Contemporary | 3 20:05 - 21:15 | Karin Hellkvist | Forts 2 | Vuxen
Dance Camp | 6 10:00 - 16:00 | Många Olika | 18.6.-22.6. | 13-15 år
Feminine Vibe | 7 17:40 - 18:35 | Elin Pettersson | Nyb/Forts | Vuxen
Feminine vibe | 4 19:00 - 19:55 | Anna-Karin Dahlgren | Forts 3 | Från 16 år
Feminine Vibe | 2 19:00 - 19:55 | Elin Pettersson | Nyb/Forts | Vuxen
Feminine Vibe | 7 18:40 - 19:35 | Elin Pettersson | Forts | Vuxen
Feminine vibe | 2 19:00 - 19:55 | Elin Pettersson | Nyb/Forts | Från 18 år
Feminine vibe | 2 20:00 - 20:55 | Linda Räihä Arvidsson | Forts | Från 18 år
Feminine Vibe | 4 19:00 - 19:55 | Anna-Karin Dahlgren | Forts 3 | Vuxen
Feminine Vibe | 2 20:00 - 20:55 | Linda Räihä Arvidsson | Forts | Vuxen
Feminine vibe | 7 18:40 - 19:35 | Elin Pettersson | Forts | Från 18 år
Feminine vibe | 7 17:40 - 18:35 | Elin Pettersson | Nyb/Forts | Från 18 år
Garuda | 2 18:20 - 19:20 | Annie Nyblom | Garuda mix | Start v. 10
Garuda | 2 18:20 - 19:20 | Annie Nyblom | Garuda mix | Start v. 5
Garuda | 2 18:20 - 19:20 | Annie Nyblom | Garuda mix | Start v. 15
Garuda | 1 12:00 - 13:00 | Annie Nyblom | Garuda/Yoga | Start v. 4
Gymkort | 0 - | | Gäller endast årskunder | Egen nyckel
Gymkort | 0 - | | ink. gruppträning | Gymkort Helår
Gymkort | 0 - | | | Gymkort Helår
Gymkort | 0 - | | + 8 Träningsklasser | Gymkort Helår
Gymkort | 0 - | | ink. gruppträning och dan | Guldkort
Gymkort | 0 - | | ink. gruppträning och dan | Guldkort Halvår
Gymkort | 0 - | | | Gymkort Halvår
Halloweenläger | 1 09:00 - 16:00 | Många Olika | | Född -11/-12/-13
Halloweenläger | 1 09:00 - 16:00 | Många Olika | | Född -14/-15
Jazzfunk | 7 14:00 - 14:55 | Moa Alerås | Nyb | Född -13/-14/-15
Jazzshow | 4 20:00 - 21:15 | Anna-Karin Dahlgren | Forts 3 | Vuxen
Jazzshow | 4 17:00 - 17:55 | TBA . | Nyb | Född -11/-12/-13
Jazzshow | 3 17:10 - 18:05 | Alma Edbom | Nyb | Född -13/-14/-15/-16
Jazzshow | 7 14:15 - 15:10 | Anna-Karin Dahlgren | Forts 1 | Född -13/-14
Jazzshow | 2 18:00 - 18:55 | Alma Edbom | Forts 1 | Född -15
Jazzshow | 7 10:00 - 10:55 | Alma Edbom | Forts 2 | Född -14
Jazzshow | 3 19:10 - 20:20 | Rebecca Roy | Forts 3 | Vuxen
Jazzshow | 4 20:00 - 21:15 | Anna-Karin Dahlgren | Forts 3 | Från 18 år
Jazzshow | 4 18:00 - 18:55 | Anna-Karin Dahlgren | Forts 1 | Född -13/-14
Jazzshow | 1 20:00 - 21.10 | Anna-Karin Dahlgren | Forts 3 | Född -07/-08
Jazzshow | 6 11:10 - 12:05 | TBA . | Forts | Född -15
Jazzshow | 3 16:10 - 17:05 | Alma Edbom | Forts 2 | Född -11/-12
Jazzshow | 7 13.15 - 14.10 | Anna-Karin Dahlgren | Forts 1 | Född -11/-12/-13
Jazzshow | 6 10:00 - 10:55 | Erik Lind | Forts 3 | Född -09/-10
Jazzshow | 1 19:00 - 19:55 | Anna-Karin Dahlgren | Nyb/Forts | Vuxen
Jazzshow | 5 17:35 - 18:30 | Anna-Karin Dahlgren | Forts 3 | Från 14 år
Jazzshow | 6 11:00 - 11:55 | Erik Lind | Forts 2 | Född -12/-13
Jazzshow | 7 12:15 - 13:10 | Anna-Karin Dahlgren | Forts | Född -16
Jazzshow | 7 12:10 - 13.05 | Alma Edbom | Forts 2 | Född -11/-12
Jazzshow | 1 18:00 - 18:55 | Anna-Karin Dahlgren | Forts | Född -16
Jazzshow | 4 17:00 - 17:55 | Anna-Karin Dahlgren | Forts 1 | Född -14/-15
Jazzshow | 7 11:00 - 11:55 | Alma Edbom | Forts 2 | Född -13
Jazzshow | 1 20:30 - 21:25 | Emil Schillén | Forts | Vuxen
Jazzshow | 2 17:00 - 17:55 | Alma Edbom | Forts | Född -16
Killar street | 4 16:20 - 16:55 | Erik Lind | Nyb/Forts | Född -15/-16/-17
Killar street | 6 12:00 - 12:45 | Erik Lind | Forts 3 | Från 15 år
Killar street | 7 13:45 - 14:35 | Max Edsbrand | Forts 3 | Född / -11/-12/-13
Killar street | 7 15:20 - 15:55 | Max Edsbrand | Nyb/Forts | Född -15/-16/-17
Killar street | 3 17:15 - 17:50 | Erik Lind | Forts | Född -14/-15/-16
Klippkort | 0 - | | Giltigt 6 mån | Klippkort Gym
Klippkort | 0 - | | Giltigt 6 mån | Klippkort Gym
Klippkort | 0 - | | Giltigt 6 mån | Klippkort Träning
Klippkort | 0 - | | | Klippkort Träning
Kortkurser | 4 16:10 - 16:55 | Erik Lind | Streetdance | 9-11 år
Mind Your Body | 6 10:00 - 14:00 | Många Olika | Öppen nivå | Vuxna
Mind Your Body | 6 10:00 - 14:00 | Många Olika | Öppen nivå | Vuxna
Poledance | 7 15:20 - 16:20 | Catarina Lindholm | Nivå 5 | 16+
Poledance | 2 20:20 - 21:30 | Linda Gyllenberg | Fitness | Från 16 år
Poledance | 7 14:15 - 15:15 | Catarina Lindholm | Nivå 2 | Från 16 år
Poledance | 5 18:35 - 19:45 | Sitara Bagirova | Heels, öppen nivå | Från 18 år
Poledance | 2 19:05 - 20:15 | Kajsa Amanda | Heels, öppen nivå | Från 18 år
Poledance | 7 16:25 - 17:25 | Linda Gyllenberg | Nivå 2 | 16+
Poledance | 6 10:30 - 11:40 | Sitara Bagirova | Heels, öppen nivå | Från 18 år
Poledance | 7 17:30 - 18:30 | Linda Gyllenberg | Nivå 7+ | Från 16 år
Poledance | 7 13:00 - 14:10 | Catarina Lindholm | Nivå 2/3 | Från 16 år
Poledance | 7 18:35 - 19:45 | Linda Gyllenberg | Nivå 1 | 16+
PT-Grupper | 7 15:45 - 16:30 | Dinech Alring | | Start v.4
Ragga | 2 20:30 - 21:25 | Frida Wiberg | Forts | Vuxna
Ragga | 2 20:30 - 21:25 | Frida Wiberg | Forts | Vuxen
Seniorhälsa | 2 14:00 - 14:45 | Jennifer Eerola Hörberg | | Start v.4
Seniorhälsa | 4 11:00 - 11:45 | Jennifer Eerola Hörberg | | Start v.4
Sommarläger | 6 09:00 - 16:00 | Många Olika | 7.8.-11.8. | 7-9 år
Sommarläger | 1 09:00 - 16:00 | Många Olika | 17.6.-21.6. | 7-9 år
Sommarläger | 1 09:00 - 16:00 | Många Olika | 17.6.-21.6 | 10-12 år
Sommarläger | 6 09:00 - 16:00 | Många Olika | 7.8.-11.8. | 10-12 år
Streetdance | 4 19:00 - 19:55 | Erik Lind | Forts 1 | Vuxen
Streetdance | 1 16:25 - 17:20 | Gabriela Ebeling | Forts | Född -11/-12/-13
Streetdance | 4 18:00 - 18:55 | Erik Lind | Forts | Född -13/-14
Streetdance | 7 16:40 - 17:35 | Elin Pettersson | Forts 3 | Från 15 år
Streetdance | 1 20:05 - 21:00 | Rebecca Ternestin | Forts 1 | Från 16 år
Streetdance | 4 17:00 - 17:55 | Erik Lind | Forts | Född -12/-13
Streetdance | 2 16:15 - 17:00 | Rebecca Ternestin | Nyb | Född -15/-16/-17
Streetdance | 1 20:05 - 21:00 | Rebecca Ternestin | Forts 1 | Vuxen
Streetdance | 7 12:15 - 13.10 | Max Edsbrand | Forts 1 | Född -14/-15
Streetdance | 6 13.00 - 13:55 | Erik Lind | Forts 1 | född -10/-11/-12
Streetdance | 2 18:00 - 18:55 | TBA . | Nyb | Född -09/-10/-11
Streetdance | 2 17:05 - 18:00 | Elin Pettersson | Forts | Född -11/-12/-13
Streetdance | 2 17:05 - 17:55 | Rebecca Ternestin | Nyb | Född -12/-13/-14
Streetdance | 4 19:00 - 19:55 | Erik Lind | Forts 1 | Från 16 år
Streetdance | 2 16:30 - 17:15 | Gabriela Ebeling | Forts | Född -14/-15/-16
TikTok | 1 17:25 - 18:00 | Gabriela Ebeling | Öppen nivå | Född -14/-15/-16
TikTok | 1 18:05 - 18:45 | Gabriela Ebeling | Öppen nivå | Född -12/-13/-14
TikTok | 2 17:20 - 18:00 | Gabriela Ebeling | Öppen nivå | Född -14/-15
Twerk/Booty | 2 19:30 - 20:25 | Frida Wiberg | Forts | Vuxna
Twerk/Booty Work | 2 19:30 - 20:25 | Frida Wiberg | Forts | Vuxen
Yoga | 3 19:00 - 20.15 | Ingrid Stigsdotter | Viryayoga | Start v.4
Yoga | 1 12:00 - 13:00 | Annie Nyblom | Garuda/yoga | Start v.4
(välj flera genom att hålla ctrl-knappen nedtryckt)